İstanbul Outlet Park AVM Kat: 2 No: 64 Beylikdüzü / İstanbul

BİZE YAZIN

info@mayhr.net

BİZE ULAŞIN

0533 336 16 65

Şirket Açılış ve KOSGEB Destek

Şirket Açılış ve KOSGEB Destek

Şirket Açılış ve KOSGEB Destek

Şirket Açılış ve KOSGEB Destek hizmetleri, işletme açacak kişilerin süreç içerisinde profesyonel adım atmalarını olanaklı hale getirmektedir. Şirket açılış esnasında atılması gereken adımların her biri için MAYHR tarafından profesyonel hizmet sunulmaktadır. Sizler de bu hizmetlerden yararlanabilir, şirketini açarken süreci en iyi şekilde yürüterek sektörde ön planda yer alma şansı elde edebilirsiniz.

Şirket Açılışında Kurumsal Hizmetten Yararlanın

Şirket açılışı oldukça komplike bir süreci bünyesinde barındırır. Şirket hedeflerinin belirlenmesi, şirket açılışında alınması gereken izinler ve daha fazlası; şirket açılışı kapsamında yer alan adımları ifade etmektedir. Sürece dair bilgisi olmayan kişiler, çeşitli sorunlarla baş başa kalabilmektedir. Bu nedenle şirket açılışı konusunda kurumsal destek alınması hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edilmesini olanaklı hale getirmektedir.

Şirket açılışı esnasında çeşitli kurumlarca istenilen belgeler bulunmakta olup bu belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması oldukça önemlidir. Gerekli belgelerin temini, başvuruda bulunacak kurumlar başta olmak üzere süreci sorunsuz bir şekilde atlatabilmeniz için MAYHR olarak sizlere kurumsal ve profesyonel hizmet sunmaktayız. Sizler de Şirket Açılış ve KOSGEB Destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

KOSGEB Destek Hizmetleri

KOSGEB destekleri, şirket açma sırasında yararlanılabilecek destekler arasında yer almaktadır. Geleneksel Girişimci Destek Programı ve İleri Girişimci Destek Programı kapsamında bulunan desteklerin her biri, şirketlerin çok daha rahat bir şekilde faaliyet göstermesini olanaklı hale getirmektedir.

KOSGEB desteği alınabilmesi için belirlenen şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Belirlenen şartların yerine getirilmesi durumunda ilgili şirket üzerinden KOSGEB başvurusu yapılabilmektedir. MAYHR olarak sizlere kaliteli ve kurumsal hizmet sunmakta olup şirket açılışında doğru adımları atmanızı sağlamaktayız.

Sizler de Şirket Açılış ve KOSGEB Destek hizmetlerinden yararlanabilir, KOSGEB desteklerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu sayede şirket açılış sürecinde doğru adımları atarak hem maliyet hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

  •  Girişimci Destek Programı Başvurusu
  •  İşletme Geliştirme Destek Program Başvurusu
  •  Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Program Başvurusu
  • KOBİ Enerji Verimliliği Destek Programı Başvurusu
  • KOBİ TEKNOYATIRIM – KOBİ Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı Proje Başvurusu
  • KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı Proje Başvurusu
  • Stratejik Ürün Destek Programı Proje Başvurusu
  • Yurt Dışı Pazar Destek Programı Başvurusu

Girişimcilik Destek Programından Faydalanabiliyor musun?

Bilgi İçin Sorun:tesvik@mayhr.net

Formu Doldurun.