İstanbul Outlet Park AVM Kat: 2 No: 64 Beylikdüzü / İstanbul

BİZE YAZIN

info@mayhr.net

BİZE ULAŞIN

0533 336 16 65

İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı

İnsan kaynakları yönetim danışmanlığı

İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı

İnsan kaynakları yönetim danışmanlığı, firmaların İK yönetim süreçlerini profesyonel ekiplere devretmesi anlamına gelir. Bu hizmet ile firmalar insan kaynakları yönetiminde yer alan; işe alım süreci, personel yönlendirilmesi ve yönetilmesi gibi zorlu görevleri profesyonel ekiplerden destek alarak yürütür. Şirketlerin hedefleri doğrultusunda İK süreci yönetilir ve çalışanlardan en yüksek düzeyde verimin alınması sağlanır.

İnsan kaynakları yönetimi, en doğru personelin seçilebilmesi adına oldukça kritik bir işleve sahiptir. Bu kapsamda şirketin belirlediği hedeflere uygunluk gibi kriterlerin göz önüne alınması gerekir. Aynı zamanda personelin motivasyonun arttırarak firma bağlılığı kazandırılması sürecinde de İK yönetiminin rolü oldukça büyüktür.

İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı Firmalar İçin Neden Önemlidir?

İnsan kaynakları yönetim danışmanlığı, firmaların toplam performansını en yüksek standarda ulaştırmada en kritik işleve sahip olan bileşendir. Aynı zamanda firma amaçları doğrultusunda çalışanların talep edilen standartlara uygunluğunu denetleyerek, performansı maksimize eder.

Ayrıca insan kaynakları yönetiminin bir diğer işlevi de personelin doğru ve standartlara uygun şekilde eğitilmesidir. MAYHR insan kaynakları yönetim danışmanlığı ile personel verimliliğini en yüksek standarda çekebilir ve her bir pozisyon için en doğru personelle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.  

MAYHR İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı

MAYHR insan kaynakları yönetim danışmanlığı, profesyonel ekipler tarafından yürütülen çalışmalar bütünüdür. Bu hizmetlerden faydalanmak istemeniz durumunda sahip olacağınız kazanımlar;

  • Çalışanların şirket bağlılığı maksimize edilir ve en yüksek düzeyde performansın ortaya çıkması sağlanır.
  • Tüm işe alım süreçleri yönetilir ve her bir pozisyon için en doğru personelin tercih edilmesi sağlanır.
  • İşe alım sürecinde olumlu ya da olumsuz sonuçlanan başvurularla ilgili görüşmeler yapılır.
  • Çeşitli eğitimlerle personel en yüksek standartta işe katılıma hazırla hale getirilir.
  • Çalışanların firma, yöneticiler ya da birbirleriyle kurdukları ilişkileri en doğru şekilde düzenlenir.
  • Personelin bordro ve özlük gibi raporlama faaliyetleri profesyonellikle yönetilir.
  • Firmanın sahip olduğu vizyon ve şirket politikası hakkında personeller bilgilendirilir.

Bunların yanı sıra insan kaynakları yönetim danışmanlığı hizmeti almak şirketinizin hedeflerine en iyi şekilde ulaşmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda şirket ya da personellerden kaynaklanan sorunların tespit edilerek çözüme kavuşturulmasında da bu hizmetin aktif ve belirleyici bir rolü vardır.