İstanbul Outlet Park AVM Kat: 2 No: 64 Beylikdüzü / İstanbul

BİZE YAZIN

info@mayhr.net

BİZE ULAŞIN

0533 336 16 65

Alt İşverenlik Hizmetleri

alt işverenlik hizmetleri

Alt İşverenlik Hizmetleri

Alt İşverenlik Hizmetleri, taşeron olarak bilinen ikincil işverenlikte ilişkilerin doğru ve sistemli bir şekilde yürütülmesi olarak tanımlanabilir. Alt işverenler, asıl işin belirli bir bölümünü yapmakla yükümlü oldukları için işin tamamını gerçekleştirmezler. Alt işverenlik temel olarak 4857 sayılı İş Kanunu ile yasalar kapsamına alınmış bir kavramdır.

Alt işverenlerin asıl işverene karşı sorumlu olduğu bilinmektedir. Asıl işverenlerin kuracakları ilişkide uzman desteğine başvurması, iş verimliliğinin artması açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle pek çok şirket, bu tür hizmetlere başvurmaktadır.

MAYHR olarak genç ve dinamik ekibimizle birlikte kaliteli, kurumsal ve profesyonel hizmet sunmaktayız. Alacağınız hizmet sayesinde şirketinizin çok daha kurumsal bir şekilde çalışmalarını sürdürmesini olanaklı hale getirebilir, iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Alt İşverenlik Hizmeti Kapsamında Profesyonel Hizmet

Alt işverenlik hizmet kapsamı oldukça geniştir. Şirketler, asıl işin bir kısmının tamamlanabilmesi için bir alt işveren görevlendirebilmektedir. İş alan alt iş veren ile asıl iş veren arasındaki ilişki ise iş verimliliği adına oldukça önemlidir. Alt İşverenlik Hizmetleri, belirtilen ilişkinin çok daha profesyonel bir şekilde sağlanmasını olanaklı hale getirmektedir.

Asıl işveren ve alt işveren arasında yasal bir sorumluluk bulunduğu için sürecin en iyi şekilde devam etmesi, herhangi bir sorunun çıkmasını engelleyecektir. Bu kapsamda, alt işverene bağlı bir şekilde çalışan personellerin sigorta primlerinin ödenmesi gerekmektedir. Sigorta primlerinin asıl iş veren tarafından ödenmemesi, hukuki bir sorunun ortaya çıkmasına neden olacaktır. Sigorta primleri başta olmak üzere pek çok konu, Alt İşverenlik Hizmetleri kapsamında yer almaktadır.

Alt İşverenlik Hizmetinde Neden MAYHR’ı Tercih Etmelisiniz?

MAYHR, alanında uzman ve deneyimli ekip ile Alt İşverenlik Hizmetlerini oldukça sistemli bir şekilde sunmaktadır. Alt işveren ve asıl işveren arasındaki ilişki en iyi şekilde sağlanmakta olup bu sayede iş verimliliğinin artması sağlanmaktadır. Sizler de profesyonel ve kurumsal hizmetimizden yararlanabilir, bu sayede şirketinizin çalışmalarında herhangi bir aksama olmasını engelleyebilirsiniz.

Alt İşverenlik Hizmetleri kapsamında sizlere sunmuş olduğumuz hizmet adımları sayesinde iş verimliliğinizi arttırabilir, sektörde dikkat çeken bir konumda yer alma şansı elde edebilirsiniz.